Dwór Bartla

Poczujcie zapach smakowitych podlaskich potraw w naszej restauracji – nowym Dworze Bartla.

Położenie pośród malowniczych biebrzańskich krajobrazów i unikalny ludowy wystrój zapewnią doskonałą oprawę dla duszy i oka przy smakowaniu naszych specjałów – lina w śmietanie, kartaczy podlaskich, dziczyzny, pierogów i wyśmienitych pasztetów i wyrobów wędliniarskich.

Zapewniamy ciszę, spokój, a w okresie letnim smakowanie na widokowym tarasie z panoramą Biebrzy. Dwór Bartla jest idealnym miejscem na rodzinne obiady, romantyczne kolacje, imprezy integracyjne, firmowe i okolicznościowe do 250 osób.

Ośrodek Bartlowizna i Dwór Bartla położony jest w najczystszym rejonie Polski, nasz znak promocyjny to Zielone Płuca Polski.

Wszystkie nasze potrawy są przygotowywane z ekologicznych produktów najwyższej jakości.

Wyroby wędliniarskie  z Bartlowizny w 2011r. zostały uhonorowane prestiżowym Godlem Teraz Polska.

Wyjątkowe, stylizowane ławy, stoły i ręcznie rzeźbione drzwi, przeniosą Państwa w okres secesji. Bogata wystawa antyków z tego okresu – motocykle, karoce, bryczki, zegary, zwierzęta z całego świata - to kawałek historii miejsca i czasów.

Dla podkreślenia miejsca i Biebrzy w środku umieściliśmy oczko wodne z rybami i kaskadą, a kto się nasyci historią zapraszamy na taras nad wodą z widokiem na Biebrzę - dziką i nieokiełznaną przyrodę.

Autorem projektu i całej koncepcji jest mgr inż. Henryk Bartlewskiktóry dzięki podróżom po całym świecie pokazuje kulturę, zwyczaje, wyrafinowane menu w wyjątkowej niepowtarzalnej architekturze.

Szef kuchni poleca doskonałej jakości wyroby własne (także na wynos) oraz wyśmienite potrawy regionalne.

Dania Regionalne - specjalnością Bartlowizny są kartacze, wielokrotnie nagradzane wyborne danie regionalne. Ale zapewne warto też spróbować: pieczonej baby ziemniaczanej czy pierogów ze szczupakiem i sosem cytrynowym, a na deser nalewek i pysznych domowych wypieków.

Nasza bogata oferta gastronomiczna to:
smaczne i urozmaicone śniadania w stylowej jadalni 
różnorodne zestawy obiadowe również wegetariańskie 
zestawy na kolacje grillową 
zestawy na kolacje uroczystą 
zestawy na kolacje regionalne - stół wiejski 
dania płonące serwowane przez szefa kuchni

Za przygotowywane i serwowane regionalne wyroby otrzymaliśmy tytuł Arcymistrza Dobrych Praktyk Gastronomicznych.

Komfortu pobytu dopełni klimatyzowane wnętrze Dworu Bartla.

Zapraszamy do naszego sklepiku z wyrobami regionalnymi znajdujacego się w Dworze "Bartla", jak również do zwiedzenia Naszego Dworu dzięki Wirtualnemu Spacerowi.

Nasza oferta to prawdziwy rarytas - Zapraszamy i życzymy smacznego!